nasıl gidiliyor

Balıkesir Atatürk Stadına nasıl gidilir
Balıkesir Atatürk Stadı nerede

Nasıl Gidilir Eğlence yerlerine nasıl gidilir Gezilecek yerlere nasıl gidilir Tatil mekanlarına nasıl gidilir Üniversitelere nasıl gidilir Stadyumlara nasıl gidilir Dini yerlere nasıl gidilir Kamu kuruluşlarına nasıl gidilir


dot Eğlence Yerleri
Alışveriş Merkezleri
Disko ve Barlar
Konser Alanları
Lunaparklar
Mağazalar
Restaurantlar
Sinema Salonları
Tema Parklar
Tiyatrolar
dot Gezilecek Yerler
Adalar
Akarsu ve Şelaleler
Dağlar
Denizler
Göl ve Göletler
Milli Parklar
Müzeler
Ormanlar
Piknik ve Mesire Alanları
Tarihi Mekanlar
dot Tatil Mekanları
Apartlar
Kaplıcalar
Kayak Merkezleri
Oteller
Pansiyonlar
Plajlar
Tatil Köyleri
dot Eğitim Kurumları
Dershaneler
Liseler
Öğrenci Yurtları
Sürücü Kursları
Üniversite ve Fakülteler
İlköğretim Okulları
dot Spor Tesisleri
Spor Salonları
Spor Tesisleri
Stadyumlar
dot Dini Mekanlar
Camiler
Cemevleri
Kiliseler
Kutsal Mekanlar
Sinagoglar
Türbeler
dot Kamu Alanları
Bankalar
Duraklar
Evlendirme Daireleri
Fuar Alanları
Hastaneler
Hava Alanları
Köprüler ve Otoyollar
Meydanlar
Mezarlıklar
Otogarlar
Parti Binaları
Sanayi Siteleri
Toplu Konutlar
İskeleler

 

Balıkesir Atatürk Stadı yol tarifi

Bulunduğunuz ilçeyi seçiniz : Merkez , Ayvalik , Akcay , Balya , Bandirma , Bigadic , Burhaniye , Dursunbey , Edremit , Erdek , Gonen , Gomec , Havran , İvrindi , Kepsut , Manyas , Marmara , Savastepe , Sindirgi , Susurluk ,Balıkesir Atatürk Stadyumu, Balıkesir'de bulunan çok amaçlı stadyum. 15,800 kapasitelidir. Balıkesirspor tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca, bir dönem Bandırmaspor tarafından da kullanılmıştır. Birkaç maçlığına Bursaspor, Yalovaspor ve U-21 Milli Takımı da burada maç oynamıştır. Millî bayram kutlamalarında ve konserlerde de kullanılmaktadır.
Stadyum, UEFA ve TFF standartlarındadır ve Süper Lig, 1. Lig ve 2. Lig'de kullanılabilir. Oyun alanı 68x105 m boyutlarındadır.

Balıkesir Atatürk Stadı Balikesİr ilinin merkezindedir.

Yaklaşık Balıkesir Atatürk Stadı yol güzergah bilgisi haritanın altında yer alıyor. Bulunduğunuz il veya ilçeye göre seçim yaparak detaylı yol haritası görebilirsiniz, Balıkesir Atatürk Stadına en kısa yoldan nasıl gidilir bu haritadan inceleyebilirsiniz.


Bu yere nasıl ulaşılabileceği (Ulaşım Yolları, Yol Sorunları, Toplu Taşıma Araçları gibi) ve bilgilerinizi paylaşmak ister misiniz ?
Aşağıda bulunan direktif şeklindeki yön bilgileri Google Maps tarafından sağlanmaktadır. Yola çıkmadan önce doğruluğunu mutlaka teyit ediniz.


Google aramasıyla gelenler şöyle geliyor;
balıkesir atatürk stadina nasıl gidilir, balikesir stadi, balıkesirin stadı nerede, balıkesir stadyumu nerede, balıkesir ataturk stadı, edremit ataturk stadi nerede, balıkesir stadyumu harita, balıkesir stadı nerede, balıkesir stadı nerde, balıkesir stadı hangi ilçede, balıkesir stadı, balıkesir atatürk stadyumu nerede, balıkesir atatürk stadyumu krokisi, balıkesir atatürk stadyumu harİta, balıkesir atatürk stadyumu adres,
Favorilerimiz : dedektör | altın dedektörleri | karikatür | Nasilgidiliyor.com yani nerede ve nasıl gidilir?