nasıl gidiliyor

Gebze Organize Sanayi Sitesine nasıl gidilir
Gebze Organize Sanayi Sitesi nerede

Nasıl Gidilir Eğlence yerlerine nasıl gidilir Gezilecek yerlere nasıl gidilir Tatil mekanlarına nasıl gidilir Üniversitelere nasıl gidilir Stadyumlara nasıl gidilir Dini yerlere nasıl gidilir Kamu kuruluşlarına nasıl gidilir


dot Eğlence Yerleri
Alışveriş Merkezleri
Disko ve Barlar
Konser Alanları
Lunaparklar
Mağazalar
Restaurantlar
Sinema Salonları
Tema Parklar
Tiyatrolar
dot Gezilecek Yerler
Adalar
Akarsu ve Şelaleler
Dağlar
Denizler
Göl ve Göletler
Milli Parklar
Müzeler
Ormanlar
Piknik ve Mesire Alanları
Tarihi Mekanlar
dot Tatil Mekanları
Apartlar
Kaplıcalar
Kayak Merkezleri
Oteller
Pansiyonlar
Plajlar
Tatil Köyleri
dot Eğitim Kurumları
Dershaneler
Liseler
Öğrenci Yurtları
Sürücü Kursları
Üniversite ve Fakülteler
İlköğretim Okulları
dot Spor Tesisleri
Spor Salonları
Spor Tesisleri
Stadyumlar
dot Dini Mekanlar
Camiler
Cemevleri
Kiliseler
Kutsal Mekanlar
Sinagoglar
Türbeler
dot Kamu Alanları
Bankalar
Duraklar
Evlendirme Daireleri
Fuar Alanları
Hastaneler
Hava Alanları
Köprüler ve Otoyollar
Meydanlar
Mezarlıklar
Otogarlar
Parti Binaları
Sanayi Siteleri
Toplu Konutlar
İskeleler

 

Gebze Organize Sanayi Sitesi yol tarifi

Bulunduğunuz ilçeyi seçiniz : Merkez , Darica , Gebze , Golcuk , Kandira , Karamursel , Korfez , Basiskele , Cayirova , Derince , Dilovasi , Kartepe ,Ankara'dan GOSB'a geliş Tem'den Ankara istikametinden gelirken sağda Çayırova - Şekerpınar - Eskihisar tabelasını görünce sağa dönün ve gişelere doğru devam edin. Gişelerden sonra ilk sağa dönmeyip düz devam edin. Üst yolun altından geçip, sağda Gebze Organize Sanayi Bölgesi tabelasını görünce sağa dönün. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde, GOSB Güney girişini göreceksiniz.

Çayırova-İzmit arasında faaliyet gösteren araçlar, TEM (0-4) otoyolunu kullanmaktadır. Gebze'de Mobil benzin istasyonunda inildiğinde, Gebze şehir içindeki Çoban Mustafa Paşa Camii karşısından kalkmakta olan köyler minibüsleri ile bölgeye kadar ulaşılmaktadır.

Harem'den şehirler arası otobüs firmalarından Gebze'ye giriş yapan bütün araçlarla, Gebze Mobil durağına kadar gelinerek, oradan Gebze şehir içindeki Çoban Mustafa Paşa camisi karşısından kalkmakta olan çevre köylerin minibüsleri ile bölgeye ulaşılmaktadır.

Haydarpaşa-Gebze Tren İstasyonu arasında banliyö ve yine bu güzergahta Haydarpaşa-Adapazari ekspresi çalışmaktadır.

Gebze tren istasyonundan, Gebze şehir içindeki Çoban Mustafa Paşa Camii karşısından kalkmakta olan çevre köylerin minibüsleri ile bölgeye kadar ulaşılabilmektedir.

Esenler-Gebze arası faaliyet gösteren araçlar otoyoldan gidip gelmektedir. Gebze Akse sapağındaki firma terminaline getirilen yolcular, bölgemize terminal önünden geçmekte olan çevre köylerin minibüsleri ile ulaşmaktadırlar.

İstanbul yönünden gelirken GOSB'a TEM (O2) Otoyolunda bulunan Çamlıca Gişelerinden çıktıktan sonra sağda Çayırova - Şekerpınar - Eskihisar tabelalarını görene kadar devam edin. Belirtilen çıkışa girin ve gişelerden geçin, ilk sağa dönmeyip düz devam edin. Üst yolun altından geçip, hemen sağda Gebze Organize Sanayi Bölgesi tabelasını görünce sağa dönün. Üst yola çıkınca sağa veya sola dönmeden düz devam ettiğinizde, GOSB Güney girişini göreceksiniz.

Farklı bir alternatif olarak, üst yola çıkınca karşınıza çıkan ilk ışıklı kavşakta göreceğeniz GOSB Kuzey tabelasını izlemek ve düz devam etmektir. Düz devam ettiğiniz de sağda GOSB kuzey girişi karşınıza çıkacaktır.

Gebze Organize Sanayi Sitesi Kocaelİ ilinin Gebze ilçesindedir.

Yaklaşık Gebze Organize Sanayi Sitesi yol güzergah bilgisi haritanın altında yer alıyor. Bulunduğunuz il veya ilçeye göre seçim yaparak detaylı yol haritası görebilirsiniz, Gebze Organize Sanayi Sitesine en kısa yoldan nasıl gidilir bu haritadan inceleyebilirsiniz.

Kaç km : 'dir.

Bu yere nasıl ulaşılabileceği (Ulaşım Yolları, Yol Sorunları, Toplu Taşıma Araçları gibi) ve bilgilerinizi paylaşmak ister misiniz ?
Aşağıda bulunan direktif şeklindeki yön bilgileri Google Maps tarafından sağlanmaktadır. Yola çıkmadan önce doğruluğunu mutlaka teyit ediniz.

Gebze Organize Sanayi Sitesi Resimleri (KOCAELI)Google aramasıyla gelenler şöyle geliyor;
kocaeliden gosb gidiş yol haritası,
Favorilerimiz : dedektör | altın dedektörleri | karikatür | Nasilgidiliyor.com yani nerede ve nasıl gidilir?