nasıl gidiliyor

Yuvacık Karaaslan Tesislerine nasıl gidilir
Yuvacık Karaaslan Tesisleri nerede

Nasıl Gidilir Eğlence yerlerine nasıl gidilir Gezilecek yerlere nasıl gidilir Tatil mekanlarına nasıl gidilir Üniversitelere nasıl gidilir Stadyumlara nasıl gidilir Dini yerlere nasıl gidilir Kamu kuruluşlarına nasıl gidilir


dot Eğlence Yerleri
Alışveriş Merkezleri
Disko ve Barlar
Konser Alanları
Lunaparklar
Mağazalar
Restaurantlar
Sinema Salonları
Tema Parklar
Tiyatrolar
dot Gezilecek Yerler
Adalar
Akarsu ve Şelaleler
Dağlar
Denizler
Göl ve Göletler
Milli Parklar
Müzeler
Ormanlar
Piknik ve Mesire Alanları
Tarihi Mekanlar
dot Tatil Mekanları
Apartlar
Kaplıcalar
Kayak Merkezleri
Oteller
Pansiyonlar
Plajlar
Tatil Köyleri
dot Eğitim Kurumları
Dershaneler
Liseler
Öğrenci Yurtları
Sürücü Kursları
Üniversite ve Fakülteler
İlköğretim Okulları
dot Spor Tesisleri
Spor Salonları
Spor Tesisleri
Stadyumlar
dot Dini Mekanlar
Camiler
Cemevleri
Kiliseler
Kutsal Mekanlar
Sinagoglar
Türbeler
dot Kamu Alanları
Bankalar
Duraklar
Evlendirme Daireleri
Fuar Alanları
Hastaneler
Hava Alanları
Köprüler ve Otoyollar
Meydanlar
Mezarlıklar
Otogarlar
Parti Binaları
Sanayi Siteleri
Toplu Konutlar
İskeleler

 

Yuvacık Karaaslan Tesisleri yol tarifi

Bulunduğunuz ilçeyi seçiniz : Merkez , Darica , Gebze , Golcuk , Kandira , Karamursel , Korfez , Basiskele , Cayirova , Derince , Dilovasi , Kartepe ,İstanbuldan ve Ankara yönünden Tem yolundan gelirken İzmit batı çıkışından çıkın. izmitin içinden geçerek yalova gölcük tabelalarından devam edin, az ileride sağdan yalova - gölcük soldan ise yuvacık ayrımı gelecektir yuvacık tabelasına devam edin bu yol sizi yuvacık merkeze ulaştırır. Yuvacık merkezinden baraj tabelasını takip edin barajı geçtikten sonra yaklaşık 5 km sonra sağda büyük kapısıyla sizi karşılayacaktır.

Tesislerde çocuklarınız için zaman geçireceği oyun alanları ve palyaçolar, oyun makineleri bulunmaktadır. sizde derenin içine üstüne veya yanında bir masa seçerek doğanın tadını çıakrabilirsiniz. Tesisin 100 araçlık bir otoparkı bulunmakta. Ayrıca bu tesislerde paintball oynamak veya ATV ile safari düzenlemek için gerekli her türlü yer ve malzeme mevcuttur.

Tesislerin üst tarafında üstü ağaçlarla örtülü bir mekanda küçük birde nargile terası bulunmaktadır.


Karaaslan tesislerin güler yüzlü hizmeti ile muhteşem bir haftasonu geçirebilirsiniz.

Ayrıca karaaslan tesislerinde konaklamak isteyenler önceden rezervasyon yaptırmak sureti ile bungalow (ağaç) evlerde kalabilirler.

Biz sizler için gittik test ettik ve 10 üzerinden 8 puan verdik. bu doğa harikası yeri sakın kaçırmayın.

Tesislerde genelde yer oluyor fakat işinizi garantiye alıp rezervasyon yaptırmak isterseniz : 262 345 01 01 numaralı telefondan rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

unutmadan bir not bu ortama göre fiyatları çok uygun çeşit çeşit içerikten oluşan kahvaltısı demlik çayıyla birlikte 20 TL kişi başı (2013 Temmuz)

Yuvacık Karaaslan Tesisleri Kocaelİ ilinin Basiskele ilçesindedir.

Yaklaşık Yuvacık Karaaslan Tesisleri yol güzergah bilgisi haritanın altında yer alıyor. Bulunduğunuz il veya ilçeye göre seçim yaparak detaylı yol haritası görebilirsiniz, Yuvacık Karaaslan Tesislerine en kısa yoldan nasıl gidilir bu haritadan inceleyebilirsiniz.


Bu yere nasıl ulaşılabileceği (Ulaşım Yolları, Yol Sorunları, Toplu Taşıma Araçları gibi) ve bilgilerinizi paylaşmak ister misiniz ?
Aşağıda bulunan direktif şeklindeki yön bilgileri Google Maps tarafından sağlanmaktadır. Yola çıkmadan önce doğruluğunu mutlaka teyit ediniz.

Yuvacık Karaaslan Tesisleri Resimleri (KOCAELI)Google aramasıyla gelenler şöyle geliyor;
yuvacık karaaslan tesisler rezervasyoni, karaaslan yesisleri yuvacık resi,mleri, karaaslan tesisleri nasıl gidilir, yuvacık karaaslan tesisleri nasıl gidilir, yuvacık tesisler, istanbuldan yuvacık karaaslana nasıl gidilir, düzceden izmit yuvacığa nerden gidilir, istanbuldan karaaslan tesislerine nasıl gidilir, yuvacık karaaslan tesisleri konaklama, yuvacıkda en uygun tesisler, körfez karaaslan tesisler, karaaslan yuvacık, karaaslan tesislerine nasıl gidilir, karaaslan tesisleri yuvacık nasıl gidilir, izmit yuvacık karaaslan tesisleri otobüs,
Favorilerimiz : dedektör | altın dedektörleri | karikatür | Nasilgidiliyor.com yani nerede ve nasıl gidilir?