nasıl gidiliyor

Kartepe Golf Kulübüne nasıl gidilir
Kartepe Golf Kulübü nerede

Nasıl Gidilir Eğlence yerlerine nasıl gidilir Gezilecek yerlere nasıl gidilir Tatil mekanlarına nasıl gidilir Üniversitelere nasıl gidilir Stadyumlara nasıl gidilir Dini yerlere nasıl gidilir Kamu kuruluşlarına nasıl gidilir


dot Eğlence Yerleri
Alışveriş Merkezleri
Disko ve Barlar
Konser Alanları
Lunaparklar
Mağazalar
Restaurantlar
Sinema Salonları
Tema Parklar
Tiyatrolar
dot Gezilecek Yerler
Adalar
Akarsu ve Şelaleler
Dağlar
Denizler
Göl ve Göletler
Milli Parklar
Müzeler
Ormanlar
Piknik ve Mesire Alanları
Tarihi Mekanlar
dot Tatil Mekanları
Apartlar
Kaplıcalar
Kayak Merkezleri
Oteller
Pansiyonlar
Plajlar
Tatil Köyleri
dot Eğitim Kurumları
Dershaneler
Liseler
Öğrenci Yurtları
Sürücü Kursları
Üniversite ve Fakülteler
İlköğretim Okulları
dot Spor Tesisleri
Spor Salonları
Spor Tesisleri
Stadyumlar
dot Dini Mekanlar
Camiler
Cemevleri
Kiliseler
Kutsal Mekanlar
Sinagoglar
Türbeler
dot Kamu Alanları
Bankalar
Duraklar
Evlendirme Daireleri
Fuar Alanları
Hastaneler
Hava Alanları
Köprüler ve Otoyollar
Meydanlar
Mezarlıklar
Otogarlar
Parti Binaları
Sanayi Siteleri
Toplu Konutlar
İskeleler

 

Kartepe Golf Kulübü yol tarifi

Bulunduğunuz ilçeyi seçiniz : Merkez , Darica , Gebze , Golcuk , Kandira , Karamursel , Korfez , Basiskele , Cayirova , Derince , Dilovasi , Kartepe ,Kartepe Golf Club’da profesyonel ekipman ve akademisyen antrenörlerle sağlıklı ve bilinçli spor yapmanın kalitesini ve farkını yaşayacaksınız.
Pazar gününüzü keyifli bir aktiviteyle değerlendireceksiniz.
Kartepe Golf ClubDünyanın en seçkin sporlarından biridir golf… Kartepe Golf Club’da tamamen golf sporu için oluşturulmuş 25 dönümlük alanda bu renkli aktiviteyle tanışacak ve golfün adeta tutkunu olacaksınız!Kartepe Golf Club’ta golf keyfi 60 ile 120 TL arası değişiyor. 2009 yılından beri Ketenciler köyünde 130 dönüm arazi üzerinde hizmet veren tesis, modern imkanları ile sizleri bekliyor. Kartepe Golf Club; sizlere 1000m2’lik alana yapılmış suni göleti, 1 adet Fairway Bunker, 1 adet Deep Bunker, 1 adet Scotch Bunker’ı, 4 adet farklı mesafelerde Green’ii ile 25 dönümlük benzersiz Driving Range’inde, asırlık ağaçlarda yuvalanmış kuşların cıvıltıları arasında, golf sporunu oynama ve öğrenme imkanıyla, bambaşka bir dünyanın kapılarını sizlere açıyor.Kartepe Golf Academy’de profesyonel ekipman ve akademisyen antrenörler ile sağlıklı ve bilinçli spor yapmanın kalitesini ve farkını yaşayacaksınız.

Kartepe Golf Kulübü Kocaelİ ilinin Kartepe ilçesindedir.

Yaklaşık Kartepe Golf Kulübü yol güzergah bilgisi haritanın altında yer alıyor. Bulunduğunuz il veya ilçeye göre seçim yaparak detaylı yol haritası görebilirsiniz, Kartepe Golf Kulübüne en kısa yoldan nasıl gidilir bu haritadan inceleyebilirsiniz.

Kaç km : 'dir.

Bu yere nasıl ulaşılabileceği (Ulaşım Yolları, Yol Sorunları, Toplu Taşıma Araçları gibi) ve bilgilerinizi paylaşmak ister misiniz ?
Aşağıda bulunan direktif şeklindeki yön bilgileri Google Maps tarafından sağlanmaktadır. Yola çıkmadan önce doğruluğunu mutlaka teyit ediniz.

Kartepe Golf Kulübü Resimleri (KOCAELI)

Google aramasıyla gelenler şöyle geliyor;
kartepe yol tarifi, kartepe golf kulübü gidişi, kartepe golf kulübü gidiş, kartepe golf kulübü yol tarifi, kartepe golf kulübü nasıl giderim,
Favorilerimiz : dedektör | altın dedektörleri | karikatür | Nasilgidiliyor.com yani nerede ve nasıl gidilir?